2 найдосвідченіший коледж у світі

2 найдосвідченіший коледж у світі

навколо коледж

На додаток до академічної організації, ця фраза може також означати, згідно з власною етимологією, будь-який тип офіційної групи співробітників, створеної відповідно до закону чи навіть положення; часто згідно з імператорською хартією. Фактично інстанціями є виборчий університет, Університет зброї, Університет канонів, а також Університет кардиналів. Різні інші системи колегіальних органів складаються зі спеціалізованих організацій, особливо в суміжних професіях і медицині. У Великобританії вони складаються з Імперського університету піклування, а також Імперського університету лікарів. Примірники в Єдиних умовах включають Університет лікарів США, Університет косметичних лікарів США, а також Університет стоматологів Сполучених Штатів. Прикладом в Австралії є Імперський австралійський університет базових спеціалістів.

саме тому це насправді найкращий експертний коледж на планеті

 

Коледж Вісконсін-Медісон

Коледж Вісконсіна-Медісона (College of Wisconsin, Wisconsin, UW, UW-Madison, або навіть просто Медісон) — це фактично громадський дослідницький коледж у Медісоні, штат Вісконсін. Заснований, коли Вісконсин став державою в 1848 році, UW-Madison фактично є коледжем штату Вісконсін, а також провідною школою College of Wisconsin Body. Насправді це був перший громадський коледж, створений у Вісконсині, а також залишається найпершим і найбільшим громадським коледжем у цьому стані. У 1866 році вона стала організацією, яка надала землю. Початкова школа площею 933 акра (378 га), розташована на узбережжі ставка Мендота, складається з 4 загальнонаціональних історичних місць. Коледж також має, а також управляє Національним історичним пам’ятником дендрарієм площею 1200 акрів (486 га), створеним у 1932 році, розташований за 4 кілометри (6,4 кілометри) на південь від початкової школи.

Вісконсін є одним із дванадцяти учасників-засновників Організації коледжів Сполучених Штатів, ретельної команди важливих дослідницьких коледжів на півночі Сполучених Штатів. Насправді думається про спільноту Ivy, а також фактично класифікується як коледж R1, що означає, що він бере участь у надзвичайно високому ступені дослідження. У 2018 році його витрати на науково-дослідні роботи склали 1,2 мільярда доларів, що є восьмим показником серед коледжів у США. З березня 2020 року 26 лауреатів Нобелівської премії, 2 лауреати медалі за різними напрямками, а також 1 чемпіон Тьюринга фактично були пов’язані з UW-Madison як випускники, викладачі чи навіть науковці. Крім того, з листопада 2018 року нинішні генеральні директори 14 тонн грошей п’ятсот бізнесів фактично перейшли до UW-Madison, більшості будь-якого типу коледжу в Єдиних умовах

Коледж Цюріха

Цюріха (UZH, нім. Universität Zürich) — це фактично громадський дослідницький , розташований у міському районі Цюріха, Швейцарія. Це фактично найбільший у Швейцарії разом із 28 000 зареєстрованих слухачів. Насправді він був заснований у 1833 році на основі нинішніх університетів теології, законодавства, медицини, які повернулися до 1525 року, а також абсолютно нового факультету зору. В даний час коледж фактично має 7 факультетів: погляду, індивідуальної медицини, фінансових наук, законодавства, математики, а також загальноорганічних наук, ветеринарної медицини та теології. Коледж пропонує найбільшу різноманітність тем, а також програм серед усіх типів вищих навчальних закладів Швейцарії.

Коледж Цюріха був заснований 29 квітня 1833 року, коли нинішні університети теології, Каролінум, заснований Хулдрихом Цвінглі в 1525 році, законодавство, а також медицина були фактично об’єднані разом із абсолютно новим факультетом Viewpoint. Насправді це був перший коледж у Європі, заснований завдяки умові замість королеви чи навіть релігії. У перші роки існування університету візит німецького богослова Давида Фрідріха Штрауса до його власного Теологічного центру викликав значну дискусію, оскільки Штраус припустив, що чудеса в новому «Свідченні християнського бренду» насправді були легендарними переказами типових випадків, як надприродні події