Віддалений острів Гонконг

Віддалений острів Гонконг

про Гонконг

Гонконг (/ˈhɒŋkɒŋ/; мандарин: 香港, кантонський: [hœ́ːŋ.kɔ̌ːŋ] , формально унікальна територія Гонконгу Народної Співдружності Китаю (скорочено САР Гонконг або навіть міська територія, а також HKSAR), як унікальний управлінський район Китаю в дельті азіатського Перлового потоку в Південному Китаї. Поряд із 7,5 тисячами місцевих жителів різних національностей на площі 1104 квадратних кілометрів (426 квадратних миль), Гонконг є одним з найбільш населених місць. Гонконг фактично також є значним світовим валютним центром, а також одним з найбільш індустріальних міських районів планети.

Хоча деякі туристи вважають Гонконг просто островом Гонконг, а також півостровом Коулун, міський район насправді є домом для численних незайнятих островів і населених. Тим не менш, багато з цих островів насправді простіші щодо доступності порівняно з іншими. Деякі, як-от Ламма, а також Пенг Чау, насправді мають звичайні рішення для поромів, що працюють кілька разів на день, здорове та збалансоване сусідство з повним робочим днем ​​місцевих жителів, а також різноманітні компанії та магазини. До інших можна легко потрапити на особистому водному транспорті або навіть на байдарці. Ап Чау, а також Кат О, він же Качиний острів, а також нерівний острів, зокрема, підпадають під чудовий район у центрі. До кожного з цих островів, розташованих на півночі Гонконгу, недалеко від кордону Шеньчжень на суші Китаю, можна потрапити до кожного з цих островів, запропонувавши вам заздалегідь трохи обережно підготуватися.

Острів качок і Кривий острів

Вам потрібно буде або отримати кілька зборів поїздів MTR, а потім зв’язатися з маршруткою, або навіть отримати таксі. У абсолютно нових районах таксі насправді свіжі, а не червонуваті, а також вам доведеться платити грошима. Англомовна спроможність водіїв таксі фактично вражена або навіть упущена, тому запитайте когось на вашому курорті, щоб у випадку простого складання для вас розташування кантонською мовою. 4 кайто працюють щодня, щодня – 8:30 ранку, 12:30, 14:45. а також 17:00 год. Однак, якщо ви сідаєте на останній, приготуйтеся до виходу в табір – поромні пароми курсують о 6:30 ранку, 10:30, 13:30. а також 16:00 год

Хоча поїздки кайто насправді тривалі (година, а також 50 відсотків від Ма Лю Шуй), околиці насправді красиві. Насправді це подорож типу «подорож – це місце призначення» разом із включеною винагородою, що місце насправді є місцем. У вас є можливість встати, а також рухатися, створюючи прості картини. Поїздка перенесе вас у Всесвітній геопарк Гонконгу, внесений до списку ЮНЕСКО, а також до танка Plover Nook, який залишиться позаду. У цьому діапазоні ви повинні мати можливість побачити 250-футову скульптуру буддійської сирени Гуаньінь, 2-ю за висотою на планеті. Яскраво-біла скульптура насправді є центральним елементом абатства Цз Шань, ентузіазмом роботи гонконгського магната Лі Ка-Шинга. Найпершою зупинкою на поромі, безумовно, буде Ап Чау, менший з обох островів. Ап Чау має на увазі «Качиний острів», а також, звичайно, не слід помилятися разом з Ап Буке Чау (острів Качиної губи), міцно завантаженою домашньою спільнотою. Вважається, що Ап Чау є найменшим населеним островом в архіпелазі Гонконг.

Хоча в Гонконгу насправді є кілька найбільших у світі чудових закладів харчування, насправді немає досвіду, скоріше, наприклад, у затишній закусочній за межами острова. Страви насправді невимушені – часто є лише одна колекція страв – а також пропонуються сімейні страви для всіх за обіднім столом. Ви можете легко підійти до холоднішого, а також придбати його самостійно якщо .